Hängande Dekoration Star Trading CurlySvart
Rek. pris 569 kr
504 kr
Se priset!

Curly
Svart
504 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorativ krans med dew drop-ljusslinga. Avsedd för inomhusbruk. Kransen har 50 stycken LED-ljuskällor med varmvitt sken. Vacker dekoration att ha i fönstret och på väggen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ krans med dew drop-ljusslinga. Avsedd för inomhusbruk. Kransen har 50 stycken LED-ljuskällor med varmvitt sken. Vacker dekoration att ha i fönstret och på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 690-94 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,018 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljuskrans |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Höjd | 480 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Bredd | 480 mm |
| Serie | Curly |
| Djup | 90 mm |
| Ljusflöde | 38 lumen |
| EAN-nr | 7391482030955 |



