Hängande Dekoration Star Trading Firework Multi
Rek. pris 199 kr
144 kr
Se priset!

Firework Multi
144 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker hängande dekoration med små LED-lampor som ger ett gnistrande sken. Underbar dekoration att ha framme till vardags och fest.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker hängande dekoration med små LED-lampor som ger ett gnistrande sken. Underbar dekoration att ha framme till vardags och fest.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 710-08 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 120 st |
| Höjd | 260 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Bredd | 260 mm |
| Serie | Firework |
| Djup | 260 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482031020 |


