Hängande Dekoration Star Trading Lotta Rosett med LED
164 kr
Se priset!

Lotta Rosett med LED
164 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stor guldrosett för inomhusbruk. En slinga med små LED punkter lyser fint när produkten är påslagen. Batteridriven och kan användas med timer. En dekoration som kan användas på många ställen i hemmet. Häng den i julgranen, på en dörr eller vägg och skapa julkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stor guldrosett för inomhusbruk. En slinga med små LED punkter lyser fint när produkten är påslagen. Batteridriven och kan användas med timer. En dekoration som kan användas på många ställen i hemmet. Häng den i julgranen, på en dörr eller vägg och skapa julkänsla.
Stor guldrosett för inomhusbruk. En slinga med små LED punkter lyser fint när produkten är påslagen. Batteridriven och kan användas med timer. En dekoration som kan användas på många ställen i hemmet. Häng den i julgranen, på en dörr eller vägg och skapa julkänsla.
Recensioner
Elisa MVerifierad köpare
för 4 månader sedanVäldigt fin men väldigt svagt ljus syns inte om de inte är mörkt.
+ Väldigt fin
- För svagt ljus
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 690-85 |
| Färg | Guld |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Hängande Dekoration |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Höjd | 530 mm |
| Spänning | 3 V |
| Bredd | 400 mm |
| Serie | Lotta |
| Djup | 30 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482079336 |


