Hängande Dekoration Star Trading MERRY Hjärta med LED
119 kr

MERRY Hjärta med LED
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mysig juldekoration i form av ett hjärta gjord av filt. Fin dekoration som är lättplacerad, lyser fint och skapar julstämning. Drivs av batteri.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Mysig juldekoration i form av ett hjärta gjord av filt. Fin dekoration som är lättplacerad, lyser fint och skapar julstämning. Drivs av batteri.
Mysig juldekoration i form av ett hjärta gjord av filt. Fin dekoration som är lättplacerad, lyser fint och skapar julstämning. Drivs av batteri.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 701-06 |
| Färg | Röd |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Hängande Dekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 19 st |
| Höjd | 220 mm |
| Spänning | 3 V |
| Kabellängd | 0,1 m |
| Bredd | 250 mm |
| Serie | MERRY |
| Djup | 25 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482075857 |

