Hängande Dekoration Star Trading Nike Krans med LED
139 kr
Förväntas åter i lager 2026-08-10
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stämningsfull krans i svartmålad metall, 80 små led punkter lyser fint i kransen. Dekorerar till jul och advent eller varför inte så fort den mörka årstiden börjar. Produkten är batteridriven med timer funktion.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stämningsfull krans i svartmålad metall, 80 små led punkter lyser fint i kransen. Dekorerar till jul och advent eller varför inte så fort den mörka årstiden börjar. Produkten är batteridriven med timer funktion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 691-23 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Krans |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 80 st |
| Höjd | 300 mm |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Bredd | 300 mm |
| Serie | Nike |
| Djup | 10 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482050762 |

