Hängande Dekoration Star Trading Wiry Gran
Rek. pris 89 kr
79 kr

Wiry Gran
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteridriven hängande metallgran. Fin dekoration att inreda med i hemmet. Granen har 12 stycken LED-ljuskällor med varmvitt sken. Med sugkopp för lätt montering på fönster eller spegel.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven hängande metallgran. Fin dekoration att inreda med i hemmet. Granen har 12 stycken LED-ljuskällor med varmvitt sken. Med sugkopp för lätt montering på fönster eller spegel.
OBS! Batterier medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 809-14 |
| Färg | Silver |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Ström | 13 mA |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Wiry |
| Antal Ljuskällor | 12 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 170 mm |
| EAN-nr | 7391482038272 |


