Hängande Dekoration Star Trading Woodworks
Rek. pris 99 kr
79 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Woodworks
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Underbar hängande dekoration som sprider härlig julstämning. Dekorationen har 8 stycken LED-ljuskällor med varmvitt sken. Dekorationen är batteridriven och har en inbyggd timerfunktion.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Underbar hängande dekoration som sprider härlig julstämning. Dekorationen har 8 stycken LED-ljuskällor med varmvitt sken. Dekorationen är batteridriven och har en inbyggd timerfunktion.
OBS! Batterier medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 700-75 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Woodworks |
| Antal Ljuskällor | 8 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 160 mm |
| EAN-nr | 7391482027412 |


