Hängande Julbelysning Star Trading Jutta Glasdekoration
129 kr

Jutta Glasdekoration
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteridriven glaskula med dew drop och juterep. Glaskula i transparent glas. Dekorationen avger ett vackert sken. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven glaskula med dew drop och juterep. Glaskula i transparent glas. Dekorationen avger ett vackert sken. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 729-19 |
| Färg | Beige |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Glasdekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 1400 mm |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Bredd | 100 mm |
| Serie | Jutta |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482045102 |

