Inomhusdekoration Star Trading Billy Snögubbe 80 cm
Rek. pris 529 kr
389 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Billy Snögubbe 80 cm
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En 80 cm hög snögubbe med en gran i famnen. Figuren är utskuren i MDF med detaljer i textil. Figuren har små ljuspunker av led för att ge ett fint och stämningsullt intryck. Dekorera barnrummet till julen eller placera figuren vid granen eller dörren. Drivs av 2 batterier AA (ingår ej).
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En 80 cm hög snögubbe med en gran i famnen. Figuren är utskuren i MDF med detaljer i textil. Figuren har små ljuspunker av led för att ge ett fint och stämningsullt intryck. Dekorera barnrummet till julen eller placera figuren vid granen eller dörren. Drivs av 2 batterier AA (ingår ej).
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-08 |
| Färg | Grå |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| Spänning | 3 V |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Billy |
| Antal Ljuskällor | 8 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 1,72 kg |
| Bredd | 300 mm |
| EAN-nr | 7391482057983 |


