Inomhusdekoration Star Trading Billy Tomte
Rek. pris 139 kr
129 kr
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
54 kr
Billy Tomte
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Härlig stomte som håller i en liten ljusslinga. Dekorera barnrummet till jul och den lyser fint i fönstret och ger en mysig julstämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Härlig stomte som håller i en liten ljusslinga. Dekorera barnrummet till jul och den lyser fint i fönstret och ger en mysig julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 271-73 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 20 mm |
| Diameter | 150 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Material | Plast |
| Serie | Billy |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Vikt | 0,15 kg |
| Bredd | 150 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482055132 |


