Inomhusdekoration Star Trading Cupid Ren
Rek. pris 259 kr
199 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Cupid Ren
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Inomhusdekoration med varmvitt sken. Batteridriven med timerfunktion. Vacker dekoration för alla rum i huset.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Inomhusdekoration med varmvitt sken. Batteridriven med timerfunktion. Vacker dekoration för alla rum i huset.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 701-38 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 4 mm |
| Höjd | 49 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Cupid |
| Antal Ljuskällor | 59 st |
| Typ | Juldekoration |
| Bredd | 47 mm |
| EAN-nr | 7391482045447 |

