Inomhusdekoration Star Trading Diadem med LED Bordsdekoration
119 kr
Se priset!

Diadem med LED Bordsdekoration
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kul dekoration med många användningsområden, dekorera julgranen, bordet vid födelsedagskalaset eller barnrummet. Batteridriven för inomhusbruk. Med 20 varmvita ljuspunkter
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Kul dekoration med många användningsområden, dekorera julgranen, bordet vid födelsedagskalaset eller barnrummet. Batteridriven för inomhusbruk. Med 20 varmvita ljuspunkter
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 701-14 |
| Färg | Mässing |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Inomhusdekoration |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Höjd | 6 cm |
| Spänning | 6 V |
| Kabellängd | 0,1 m |
| Bredd | 18 cm |
| Serie | Diadem |
| Djup | 16 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482062680 |



