Inomhusdekoration Star Trading Fabbe Gran
fr.164 kr
Se priset!
Välj variant

Fabbe Gran
164 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mysig juldekoration i form av en gran gjord i filtmaterial. Små LED punkter lyser fint i det utskurna stjärnmönstret. Basen är gjord i trä. Fin dekoration som är lättplacerad, lyser fint och skapar julstämning. Drivs av batteri och har timer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Mysig juldekoration i form av en gran gjord i filtmaterial. Små LED punkter lyser fint i det utskurna stjärnmönstret. Basen är gjord i trä. Fin dekoration som är lättplacerad, lyser fint och skapar julstämning. Drivs av batteri och har timer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grön |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Inomhusdekoration |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Spänning | 3 V |
| Serie | Fabbe |
| Djup | 5 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 360, 445 mm |
| Bredd | 19, 23 cm |
| Diameter | 100, 600 cm |
| Höjd | 36, 44,5 cm |
