Inomhusdekoration Star Trading Fabbe Tomte
154 kr
Se priset!

Fabbe Tomte
154 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mysig tomte gjord i filtmaterial. Små LED punkter lyser fint i det utskurna stjärnmönstret. Basen är gjord i trä. Fin dekoration som är lättplacerad, lyser fint och skapar julstämning. Drivs av batteri och har timer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Mysig tomte gjord i filtmaterial. Små LED punkter lyser fint i det utskurna stjärnmönstret. Basen är gjord i trä. Fin dekoration som är lättplacerad, lyser fint och skapar julstämning. Drivs av batteri och har timer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 993-30 |
| Färg | Beige |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Inomhusdekoration |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Höjd | 300 mm |
| Spänning | 3 V |
| Bredd | 17,5 cm |
| Serie | Fabbe |
| Djup | 5 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 30 cm |
| EAN-nr | 7391482079213 |

