Inomhusdekoration Star Trading Firework Silver 130 cm
Rek. pris 439 kr
419 kr

Firework Silver 130 cm
419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker stjärna på fot med små LED-lampor som ger ett gnistrande sken. Underbar dekoration att ha framme till vardags och fest.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker stjärna på fot med små LED-lampor som ger ett gnistrande sken. Underbar dekoration att ha framme till vardags och fest.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 710-09-1 |
| Färg | Nickel |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 3 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 45 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | El |
| Serie | Firework |
| Antal Ljuskällor | 200 st |
| Typ | Ljusdekoration |
| Bredd | 45 mm |
| EAN-nr | 7391482045744 |


