Inomhusdekoration Star Trading Frost
Rek. pris 409 kr
fr.399 kr
Välj variant

Frost
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska. Inbyggd fläkt med motor ger en vacker dekoration med effekten av att det snöar inuti. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa. Dekorera till jul och advent för den perfekta julkänslan. Placera iskuben i en hylla eller på ett bord och tänk på att inte placera den i direkt solljus.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska. Inbyggd fläkt med motor ger en vacker dekoration med effekten av att det snöar inuti. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa. Dekorera till jul och advent för den perfekta julkänslan. Placera iskuben i en hylla eller på ett bord och tänk på att inte placera den i direkt solljus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Inomhusdekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Serie | Frost |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 115, 145 mm |
| Bredd | 11, 14 cm |
| Djup | 11, 14 cm |
| Diameter | 110, 225 cm |
| Höjd | 11,5, 14,5 cm |
