Inomhusdekoration Star Trading Hanging Snowflake med Flamme
Rek. pris 209 kr
190 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Hanging Snowflake med Flamme
190 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Inomhusdekoration Star Trading Hanging Snowflake med Flamme är en vit snöflinga i metall med Star Tradings fina antikljus Flamme i 15 cm som medföljer. Den är fin att dekorera med i fönster eller mot en vägg. Undvik att hänga i direkt solljus då vaxljuset kan smälta utav värmen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Inomhusdekoration Star Trading Hanging Snowflake med Flamme är en vit snöflinga i metall med Star Tradings fina antikljus Flamme i 15 cm som medföljer. Den är fin att dekorera med i fönster eller mot en vägg. Undvik att hänga i direkt solljus då vaxljuset kan smälta utav värmen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 063-56 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 0,01 A |
| Spänning | 1,5 V |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 290 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Flamme |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,278 kg |
| Bredd | 240 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482049810 |



