Inomhusdekoration Star Trading HoopKrom
Rek. pris 219 kr
209 kr
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Hoop
Krom
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Metallkrans med en dekorativ dew drops slinga. Batteridriven med timer funtion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 691-12 |
| Färg | Krom |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljuskrans |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Höjd | 30 mm |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Bredd | 30 mm |
| Serie | Hoop |
| Djup | 2 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482045959 |


