Inomhusdekoration Star Trading JOLLY Gran
109 kr

JOLLY Gran
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fin juldekoration. Siluett i metall formad som en julgran med tillhörande fint målade paket i trä. Det lyser fint i siluetten från de små virade ledpunkterna. Placera den på en hylla eller i ett fönster, drivs av batteri.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fin juldekoration. Siluett i metall formad som en julgran med tillhörande fint målade paket i trä. Det lyser fint i siluetten från de små virade ledpunkterna. Placera den på en hylla eller i ett fönster, drivs av batteri.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-37 |
| Färg | Grön |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Inomhusdekoration |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Höjd | 275 mm |
| Spänning | 3 V |
| Bredd | 19 cm |
| Serie | JOLLY |
| Djup | 2 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 27,5 cm |
| EAN-nr | 7391482075840 |

