Inomhusdekoration Star Trading Magic Gran
Rek. pris 399 kr
389 kr
Se priset!

Magic Gran
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Regnbågsfärgad inomhusdekoration i form av en gran. Skimrar och glänser fint. En slinga med små LED punkter lyser fint när produkten är påslagen. Batteridriven produkt med timer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Regnbågsfärgad inomhusdekoration i form av en gran. Skimrar och glänser fint. En slinga med små LED punkter lyser fint när produkten är påslagen. Batteridriven produkt med timer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 701-00 |
| Färg | Transparent |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Inomhusdekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 90 st |
| Höjd | 380 mm |
| Bredd | 20 cm |
| Serie | Magic |
| Djup | 20 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 38 cm |
| EAN-nr | 7391482077868 |

