Inomhusdekoration Star Trading Santa Tomte med LED
Rek. pris 99 kr
79 kr
Se priset!

Santa Tomte med LED
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Inomhusdekoration med varmvitt sken. Batteridriven med timer funktion. Vacker dekoration för alla rum i huset under juletiden.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Inomhusdekoration med varmvitt sken. Batteridriven med timer funktion. Vacker dekoration för alla rum i huset under juletiden.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 701-39 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Inomhusdekoration |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Höjd | 370 mm |
| Spänning | 3 V |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Bredd | 24 cm |
| Serie | Santa |
| Djup | 0,4 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 37 cm |
| EAN-nr | 7391482045850 |

