Inomhusdekoration Star Trading Scenery 700-99
Rek. pris 309 kr
159 kr
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
47 kr
Scenery 700-99
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker dekoration för inomhusbruk. Batteridriven med härligt ljus som skapar en skön känsla. Med timerfunktion.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker dekoration för inomhusbruk. Batteridriven med härligt ljus som skapar en skön känsla. Med timerfunktion.
OBS! Batterier medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 700-99 |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 305 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Scenery |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 8 st |
| Typ | Ljusdekoration |
| Vikt | 0,4 kg |
| Bredd | 220 mm |
| Färg | Vit |
| Effekt | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482037855 |

