Inomhusdekoration Star Trading Vinter Hus
Rek. pris 349 kr
fr.339 kr
Välj variant

Vinter Hus
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fantastiskt vitt huslykta som juldekoration. Det snöar och lyser vackert när produkten är påslagen. Batteri driven med timer funktion. Placera på ett bord eller en hylla för en härlig advents och julstämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fantastiskt vitt huslykta som juldekoration. Det snöar och lyser vackert när produkten är påslagen. Batteri driven med timer funktion. Placera på ett bord eller en hylla för en härlig advents och julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Inomhusdekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Bredd | 11 cm |
| Serie | Vinter |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 155, 225 mm |
| Djup | 8,5, 9,5 cm |
| Diameter | 75, 200 cm |
| Höjd | 22,5 cm |
