Inomhusdekoration Star Trading Vinter TV
Rek. pris 539 kr
519 kr

Vinter TV
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Röd, vattenfylld retro TV med snögubbar och granar i bakgrunden. Det snöar och lyser vackert när produkten är påsalgen. Trevlig on-of knapp i form av en vrid bar kanpp. Placera på ett bord eller en hylla för en härlig julstämning
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Röd, vattenfylld retro TV med snögubbar och granar i bakgrunden. Det snöar och lyser vackert när produkten är påsalgen. Trevlig on-of knapp i form av en vrid bar kanpp. Placera på ett bord eller en hylla för en härlig julstämning
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 991-91 |
| Färg | Röd |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Inomhusdekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 160 mm |
| Bredd | 19 cm |
| Serie | Vinter |
| Djup | 8,5 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 16 cm |
| EAN-nr | 7391482062611 |

