Inomhusdekoration Star Trading VINTER
Rek. pris 469 kr
449 kr
398 krSpara 11 %Kampanj

VINTER
398 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vinter kyrka
Vacker vit kyrka som juldekoration. Glittrande vitt tak och fina fönster. Det snöar och lyser vackert när produkten är påslagen. Batteri driven med timer funktion. Placera på ett bord eller en hylla för en härlig advent och julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 993-08 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 205 mm |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Diameter | 195 mm |
| Bredd | 195 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plastic |
| Serie | VINTER |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Inomhusdekoration |
| Spänning | 5 V |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,56 kg |
| EAN-nr | 7391482067876 |


