Inomhusdekoration Star Trading Windo Tomte
139 kr
124 krSpara 11 %Kampanj

Windo Tomte
124 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Denna härligt juliga fönsterdekoration kan fästas i ett fönster eller annan slät och ren yta. Ljuset som tomten håller i flammar stämningsfullt när produkten är påslagen. Touch-knapp med timerfunktion. Dekorera till jul och advent. Batterier är ej inkluderade.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Denna härligt juliga fönsterdekoration kan fästas i ett fönster eller annan slät och ren yta. Ljuset som tomten håller i flammar stämningsfullt när produkten är påslagen. Touch-knapp med timerfunktion. Dekorera till jul och advent. Batterier är ej inkluderade.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 701-19-1 |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Inomhusdekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 240 mm |
| Spänning | 3 V |
| Bredd | 12 cm |
| Serie | Windo |
| Djup | 1 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 24 cm |
| EAN-nr | 7391482072498 |

