Julby Panorama Star Trading Largeville
Rek. pris 1 239 kr
839 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Largeville
839 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Detaljrik juldekoration, tomtens jultåg. Lok med två vagnar. Tomten och barnen jobbar med att lasta de sista julklapparna.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Detaljrik juldekoration, tomtens jultåg. Lok med två vagnar. Tomten och barnen jobbar med att lasta de sista julklapparna.
När produkten är påslagen lyser fint i de små dew drops. Både transformator och batteri funktion med timer. Brytaren har on/timer - off funktionen stämningsfull juldekoration som ger det lilla extra. Dekorera barnens rum eller varför inte placera den på en skänk så att alla i familjen kan se den.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 680-91 |
| Färg | Multi |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 180 m |
| Djup | 180 mm |
| Diameter | 470 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Largeville |
| Antal Ljuskällor | 29 st |
| Typ | Julby |
| Vikt | 2,318 kg |
| Bredd | 470 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482062376 |

