Julby Star Trading Alpville LED-Belysning med Tåg & Skidåkare
Rek. pris 949 kr
429 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Alpville LED-Belysning med Tåg & Skidåkare
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En juldekoration med ett vinterlandskap med linbana, skidåkare och tågstation. Det lyser fint i snön och vid stationen av små LED-lampor. Tåget roterar. Dekorera till advent och jul och få en härlig julkänsla som passar både barnrummet och på en hylla eller skänk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En juldekoration med ett vinterlandskap med linbana, skidåkare och tågstation. Det lyser fint i snön och vid stationen av små LED-lampor. Tåget roterar. Dekorera till advent och jul och få en härlig julkänsla som passar både barnrummet och på en hylla eller skänk.
Denna detaljerade julby från Star Trading Alpville-serien är ett utmärkt tillägg till din utomhusjuldekoration. Den kan placeras i trädgården eller på verandan för att skapa en festlig atmosfär. Med sin LED-belysning är den inte bara vacker, utan också energieffektiv. Dessutom är den tillverkad av hållbar plast, vilket gör den robust och tålig för utomhusbruk. Oavsett om du vill skapa en magisk vintermiljö för dina grannar att beundra eller bara vill lägga till lite extra julstämning till ditt hem, är denna julby det perfekta valet.
Fördelar: Julby Star Trading Alpville LED-Belysning med Tåg & Skidåkare
- Skapar en festlig atmosfär
- Lätt att placera tack vare kompakt storlek
- Låg energiförbrukning med LED-teknik
Fördelar: Julby Star Trading Alpville LED-Belysning med Tåg & Skidåkare
- Skapar en festlig atmosfär
- Lätt att placera tack vare kompakt storlek
- Låg energiförbrukning med LED-teknik
Recensioner
Niklas Verifierad köpare
för 4 månader sedanProdukten fungerade inte med uppladdningsbara batterier, vanliga köpta på matbutik eller via dc uttaget som den har på baksidan. De dyraste Litium batterierna höll 6 timmar vilket gör att den inbyggda timern på avstängd 18 Tim och på i 6 väldigt värdelös. Efter tre dagar och nio batterier senare så slutar tåget att gå (då flackar lamporna). Utöver det smältlimsrester i form av strängar överallt. Köp ej!
+ Inget
- Fungerar ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-56 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 210 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Alpville |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Produkttyp | Julby |
| Vikt | 1,1 kg |
| Bredd | 235 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482058706 |

