Julby Star Trading Alpville skridsko
Rek. pris 499 kr
459 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Alpville skridsko
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En juldekoration med vinterlandskap med linbana, skidåkare och skridskobana. Det lyser fint i snön av små LED-lampor. Skridskobanan roterar. Dekorera till advent och jul och få en härlig julkänsla som passar både barnrummet och på en hylla eller skänk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En juldekoration med vinterlandskap med linbana, skidåkare och skridskobana. Det lyser fint i snön av små LED-lampor. Skridskobanan roterar. Dekorera till advent och jul och få en härlig julkänsla som passar både barnrummet och på en hylla eller skänk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-55 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Alpville |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Produkttyp | Julby |
| Vikt | 0,55 kg |
| Bredd | 160 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482058690 |

