Julby Star Trading Bamberg Bogen Stern
Rek. pris 399 kr
329 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Bamberg Bogen Stern
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Detaljrik laserskuren ljusstake i trä, i formen av en båge finns silhuetten av genomskärningen i ett hus, utanför huset är det träd och djur. Det lyser i ljusen på bågen. Ljusstaken är i i huvudsak omålad och vackert naturell i färgen. Dekorera till advent och jul, placera ljusstaken i ett fönster eller på en byrå för att få den perfekta julkänslan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Detaljrik laserskuren ljusstake i trä, i formen av en båge finns silhuetten av genomskärningen i ett hus, utanför huset är det träd och djur. Det lyser i ljusen på bågen. Ljusstaken är i i huvudsak omålad och vackert naturell i färgen. Dekorera till advent och jul, placera ljusstaken i ett fönster eller på en byrå för att få den perfekta julkänslan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-14 |
| Färg | Natur |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| Spänning | 3 V |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 75 mm |
| Höjd | 275 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Bamberg |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Julby |
| Vikt | 0,29 kg |
| Bredd | 450 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482058034 |

