Julby Star Trading BirminghamMulti
Rek. pris 349 kr
229 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Birmingham
Multi
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En härlig dekoration som sprider julstämning i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-10 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Julby |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| Kabellängd | 0,2 m |
| Bredd | 60 mm |
| Serie | Birmingham |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| EAN-nr | 7391482030283 |


