Julby Star Trading Chapel 992-02
Rek. pris 519 kr
489 kr
420 krSpara 14 %Kampanj
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Chapel 992-02
420 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

By med kyrka, kör och fina detaljer. Flera ljuspunkter som skapar en härlig julstämning både tänd och släckt. Drivs av 3 stycken AA-batterier. Timerfunktion.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
By med kyrka, kör och fina detaljer. Flera ljuspunkter som skapar en härlig julstämning både tänd och släckt. Drivs av 3 stycken AA-batterier. Timerfunktion.
OBS! Batterier medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-02 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 170 mm |
| Höjd | 270 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Chapel |
| Antal Ljuskällor | 11 st |
| Typ | Julby |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 190 mm |
| EAN-nr | 7391482030092 |

