Julby Star Trading Iceville 320 mm
Rek. pris 1 149 kr
1 099 kr
980 krSpara 11 %Kampanj
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Iceville 320 mm
980 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Panorama Star Trading Iceville är en detaljrik dekorationsby med skridskoåkande barn som roterar. Både transformator och batterifunktion med timer. Brytaren gör det möjligt att välja mellan on (ljus, timer), off on (rörelse, ljus, timer). En stämningsfull juldekoration som ger det lilla extra till juldekorationen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Panorama Star Trading Iceville är en detaljrik dekorationsby med skridskoåkande barn som roterar. Både transformator och batterifunktion med timer. Brytaren gör det möjligt att välja mellan on (ljus, timer), off on (rörelse, ljus, timer). En stämningsfull juldekoration som ger det lilla extra till juldekorationen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-42 |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,05 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Ström | 0,02 A |
| Spänning | 4,5 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 180 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,05 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Iceville |
| Antal Ljuskällor | 15 st |
| Typ | Julby |
| Vikt | 1,68 kg |
| Bredd | 320 mm |
| Effekt/prestanda | 0,05 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482051554 |

