Julby Star Trading Iceville Skridskoåkare
Rek. pris 629 kr
379 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Iceville Skridskoåkare
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En vacker inomhusdekoration med vinterlandskap. Barnen åker skridskor och roterar. Välj om du vill ha både ljus och rörelse eller endast ljus. Inbyggd timer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En vacker inomhusdekoration med vinterlandskap. Barnen åker skridskor och roterar. Välj om du vill ha både ljus och rörelse eller endast ljus. Inbyggd timer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-51 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Iceville |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Produkttyp | Julby |
| Vikt | 1,26 kg |
| Bredd | 270 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482058980 |

