Julby Star Trading Kidsville 992-25
Rek. pris 329 kr
229 kr
204 krSpara 11 %Kampanj
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Kidsville 992-25
204 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En härlig dekoration som sprider julstämning i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-25 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,018 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 0,25 m |
| Ström | 6 mA |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,018 W |
| Serie | Kidsville |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Typ | Julby |
| Vikt | 0,4 kg |
| Bredd | 60 mm |
| EAN-nr | 7391482030450 |


