Julby Star Trading Kidsville tomte gran
Rek. pris 489 kr
384 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
54 kr
Kidsville tomte gran
384 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Juldekoration med tomten vid julgranen, det lyser fint i granen av små LED-lampor. Julgranen roterar. Dekorera till advent och jul och få en härlig julkänsla som passar både barnrummet och på en hylla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Juldekoration med tomten vid julgranen, det lyser fint i granen av små LED-lampor. Julgranen roterar. Dekorera till advent och jul och få en härlig julkänsla som passar både barnrummet och på en hylla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-54 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Kidsville |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Produkttyp | Julby |
| Vikt | 0,56 kg |
| Bredd | 140 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482058713 |

