Julby Star Trading Merryville Caravan
Rek. pris 589 kr
299 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Merryville Caravan
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Panorama Star Trading Merryville Caravan är en detaljrik dekorationsby med en husvagn med granförsäljning utanför. Batterifunktion med timer. En stämmningsful juldekoration som ger det lilla extra till juldekorationen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Panorama Star Trading Merryville Caravan är en detaljrik dekorationsby med en husvagn med granförsäljning utanför. Batterifunktion med timer. En stämmningsful juldekoration som ger det lilla extra till juldekorationen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-43 |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| Ström | 0,02 A |
| Spänning | 4,5 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 180 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Merryville |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Julby |
| Vikt | 0,85 kg |
| Bredd | 250 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482051349 |

