Julby Star Trading Merryville Panorama
Rek. pris 1 149 kr
429 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Merryville Panorama
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Panorama Star Trading Merryville är en detaljrik dekoration med tomten vid sitt skrivbord och ett tåg går runt vid tomtens fötter. 8 melodier spelar stämningsfullt. Både tranformator och batterifunktion med timer. En stämmningsful juldekoration som ger det lilla extra.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Panorama Star Trading Merryville är en detaljrik dekoration med tomten vid sitt skrivbord och ett tåg går runt vid tomtens fötter. 8 melodier spelar stämningsfullt. Både tranformator och batterifunktion med timer. En stämmningsful juldekoration som ger det lilla extra.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-39 |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Ström | 0,02 A |
| Spänning | 4,5 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 230 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Merryville |
| Antal Ljuskällor | 11 st |
| Typ | Julby |
| Vikt | 0,52 kg |
| Bredd | 240 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482051035 |

