Julby Star Trading Nativity 992-08
Rek. pris 429 kr
394 kr
345 krSpara 12 %Kampanj
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Nativity 992-08
345 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En härlig dekoration som sprider julstämning i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-08 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | tivity |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Typ | Julby |
| Vikt | 0,9 kg |
| Bredd | 190 mm |
| EAN-nr | 7391482030269 |


