Julby Star Trading Nativity
Rek. pris 1 509 kr
1 429 kr
886 krSpara 38 %Kampanj
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
50 kr
Nativity
886 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En stor julkrubba med många fina detaljer. Lyser fint och ger en stämningsful julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 680-87 |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,04 W |
| IP-Klassning | IP40 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Ström | 8 mA |
| Djup | 19 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,04 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Nativity |
| Antal Ljuskällor | 19 st |
| Typ | Julby |
| Bredd | 37 mm |
| Ljusflöde | 16 lumen |
| EAN-nr | 7391482045423 |


