Julby Star Trading Winterville Hus Snögubbe
Rek. pris 289 kr
279 kr
264 krSänkt pris!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Winterville Hus Snögubbe
264 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En härlig juldekoraion med barnen och snögubben som leker i snön. Det lyser mysigt runt huset. Alltihop ger en mysig julkänsla. Snögubben och barnen roterar och om man vill spelar byn 8 olika julsånger. Dekorera till advent och jul, passar både barnrummet och i en hylla i köket.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En härlig juldekoraion med barnen och snögubben som leker i snön. Det lyser mysigt runt huset. Alltihop ger en mysig julkänsla. Snögubben och barnen roterar och om man vill spelar byn 8 olika julsånger. Dekorera till advent och jul, passar både barnrummet och i en hylla i köket.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-48 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 125 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Winterville |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Julby |
| Vikt | 0,37 kg |
| Bredd | 180 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482058911 |

