Julby Star Trading Winterville snögubbe
Rek. pris 349 kr
329 kr
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Winterville snögubbe
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En juldekoration med vinterlandskap med barn och snögubbe. Det lyser fint i snön av små LED-lampor. Snögubben roterar. Dekorera till advent och jul och få en härlig julkänsla som passar både barnrummet och på en hylla eller skänk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En juldekoration med vinterlandskap med barn och snögubbe. Det lyser fint i snön av små LED-lampor. Snögubben roterar. Dekorera till advent och jul och få en härlig julkänsla som passar både barnrummet och på en hylla eller skänk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-58 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Winterville |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Julby |
| Vikt | 0,3 kg |
| Bredd | 120 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482058584 |


