Julby Star Trading X-mas Train
Rek. pris 429 kr
409 kr
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
X-mas Train
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Inomhusdekoration Star Trading X-mas Train är en rolig och stämningshöjande dekroation. Starta Lokomotivet och den drar sina vagnar runt på rälsen samtidigt som det låter och en liten LED-lampa lyser fram på lokomotivet. Dekorationen drivs med fyra AA-batterier. Dekorera med jultåget under granen och julkänslan blir fantastisk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Inomhusdekoration Star Trading X-mas Train är en rolig och stämningshöjande dekroation. Starta Lokomotivet och den drar sina vagnar runt på rälsen samtidigt som det låter och en liten LED-lampa lyser fram på lokomotivet. Dekorationen drivs med fyra AA-batterier. Dekorera med jultåget under granen och julkänslan blir fantastisk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-35 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 0,05 m |
| Spänning | 6 V |
| Djup | 780 mm |
| Diameter | 1030 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | X-mas Train |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Julby |
| Vikt | 0,8 kg |
| Bredd | 1030 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482047786 |








