Juldekoration Gnosjö Konstsmide Teddybjörn LED Utomhus
fr.513 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Teddybjörn LED Utomhus
513 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide B/O Teddybjörn gör julen extra magisk med sin charm och lekfullhet. Den stora teddybjörnen, iklädd toppluva och med en lysande julgran i famnen, blir ett förtjusande blickfång i trädgården, på balkongen eller vid entrén.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide B/O Teddybjörn gör julen extra magisk med sin charm och lekfullhet. Den stora teddybjörnen, iklädd toppluva och med en lysande julgran i famnen, blir ett förtjusande blickfång i trädgården, på balkongen eller vid entrén.
De flerfärgade LED-lamporna sprider ett varmt och lekfullt sken som skapar en härlig stämning i vintermörkret. Med praktisk 6-timmars timer och batteridriven funktion (3xAA, ingår ej) kan nallen placeras enkelt utan sladdar, och den tåliga konstruktionen gör den redo att stå emot utomhusväder under hela säsongen.
Egenskaper:
- Flerfärgade LED-lampor för ett lekfullt och varmt sken
- Teddybjörn med toppluva och lysande julgran
- Timerfunktion 6 timmar och batteridriven med 3xAA (ingår ej)
- Tålig konstruktion för utomhusbruk
Låt denna charmiga teddybjörn sprida glädje, ljus och julstämning i din trädgård eller på balkongen hela säsongen.
Egenskaper:
- Flerfärgade LED-lampor för ett lekfullt och varmt sken
- Teddybjörn med toppluva och lysande julgran
- Timerfunktion 6 timmar och batteridriven med 3xAA (ingår ej)
- Tålig konstruktion för utomhusbruk
Låt denna charmiga teddybjörn sprida glädje, ljus och julstämning i din trädgård eller på balkongen hela säsongen.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | NA |
| Effekt/prestanda | 0,48 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Polyresin |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Säsong | Jul |
| Användningsområde | Utomhus |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 380, 660 mm |
| Bredd | 210, 415 mm |
| Djup | 135, 310 mm |
