Juldekoration Gnosjö Konstsmide Vinterby 21,5cm LED Inomhus
539 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide B/O Vinterby är en charmig julby som sprider magi och värme i hemmet. Den lilla sagovärlden med kälkbacke, snöhydda, julgran och vintrig miljö fångar känslan av en gnistrande jul och blir ett förtjusande blickfång på bordet, hyllan eller fönsterbrädan.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide B/O Vinterby är en charmig julby som sprider magi och värme i hemmet. Den lilla sagovärlden med kälkbacke, snöhydda, julgran och vintrig miljö fångar känslan av en gnistrande jul och blir ett förtjusande blickfång på bordet, hyllan eller fönsterbrädan.
Detaljrika figurer tillsammans med det varmvita LED-ljuset skapar en stämningsfull och inbjudande atmosfär. Den praktiska 6-timmars timern gör att du enkelt kan njuta av skenet utan att behöva tänka på att släcka lamporna, vilket gör Vinterbyn både bekväm och lättplacerad.
Egenskaper:
- Varmvita LED-lampor som sprider ett mjukt och hemtrevligt sken
- Detaljrik julby med kälkbacke, snöhydda och julgran
- Timerfunktion 6 timmar och batteridriven med 3xAA (ingår ej)
Låt denna lilla Vinterby bli en del av dina jultraditioner och sprid ljus, värme och magi i hemmet under hela vintersäsongen.
Egenskaper:
- Varmvita LED-lampor som sprider ett mjukt och hemtrevligt sken
- Detaljrik julby med kälkbacke, snöhydda och julgran
- Timerfunktion 6 timmar och batteridriven med 3xAA (ingår ej)
Låt denna lilla Vinterby bli en del av dina jultraditioner och sprid ljus, värme och magi i hemmet under hela vintersäsongen.
Recensioner
Karolina SVerifierad köpare
för 3 månader sedanEn väldigt fin liten miniatyrjulvärld som blev ett perfekt och mysigt inslag i juldekorationerna. Den passade jättebra tillsammans med övriga julsaker och bidrog verkligen till en härlig julstämning.
+ Bra att kunna reglera ljus och ljud.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4214-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | NA |
| Effekt/prestanda | 0,48 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 185 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Polyresin |
| Antal Ljuskällor | 19 st |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Bredd | 215 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7318300026655 |




