Juldekoration Gnosjö KonstsmideSnögubbe 35cm LED Utomhus
Rek. pris 709 kr
694 kr
Se priset!

Snögubbe 35cm LED Utomhus
694 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide B/O Snögubbe sprider vintermagi och julstämning i trädgården, på balkongen eller vid entrén. Den charmiga snögubben med höghatt och en lysande julgran blir ett lekfullt blickfång som fångar både barn och vuxnas uppmärksamhet.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide B/O Snögubbe sprider vintermagi och julstämning i trädgården, på balkongen eller vid entrén. Den charmiga snögubben med höghatt och en lysande julgran blir ett lekfullt blickfång som fångar både barn och vuxnas uppmärksamhet.
De flerfärgade LED-lamporna ger ett varmt och glädjefyllt sken, och tack vare den praktiska 6-timmars timern och batteridrivna funktionen (3xAA, ingår ej) är snögubben enkel att placera utan sladdtrassel. Med en höjd på 35 cm och bredd på 21 cm passar den perfekt som en dekorativ detalj utomhus under hela jul- och vintersäsongen.
Egenskaper:
- Flerfärgade LED-lampor som sprider lekfullt ljus
- Charmig snögubbe med höghatt och lysande julgran
- Timerfunktion 6 timmar och batteridriven med 3xAA (ingår ej)
- Tålig och anpassad för utomhusbruk
- Höjd: 35 cm, Bredd: 21 cm
Låt denna snögubbe bli en del av din utomhusjul och sprid glädje, ljus och vintermagi i hela trädgården.
Egenskaper:
- Flerfärgade LED-lampor som sprider lekfullt ljus
- Charmig snögubbe med höghatt och lysande julgran
- Timerfunktion 6 timmar och batteridriven med 3xAA (ingår ej)
- Tålig och anpassad för utomhusbruk
- Höjd: 35 cm, Bredd: 21 cm
Låt denna snögubbe bli en del av din utomhusjul och sprid glädje, ljus och vintermagi i hela trädgården.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4209-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | NA |
| Effekt/prestanda | 0,48 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 190 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Polyresin |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Bredd | 210 mm |
| Säsong | Jul |
| Användningsområde | Utomhus |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7318300026624 |



