Juldekoration Nordic Winter 3D LED med Slädmotiv
279 kr
Se priset!

3D LED med Slädmotiv
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julsiluett 3D LED med slädmotiv från Nordic Winter. Det ger en fin effekt när den är tänd. Kan användas som dekoration på många ställen t.ex. på en byrå, skänk, hylla eller i en fönsterbräda.
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
Julsiluett 3D LED med slädmotiv från Nordic Winter. Det ger en fin effekt när den är tänd. Kan användas som dekoration på många ställen t.ex. på en byrå, skänk, hylla eller i en fönsterbräda.
Specifikationer
- LED-lampor: 16 st
- Julsilhuetten kräver 3 x AA (ingår ej)
- För inomhusbruk
- LED-lampor: 16 st
- Julsilhuetten kräver 3 x AA (ingår ej)
- För inomhusbruk
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Art.Nr. | 780-552 |
| Färg | Vit |
| Material | PVC |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 8 cm |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 23 cm |
| Höjd | 40 cm |
| EAN-nr | 5705858720296 |



