Juldekoration Star Trading Billy Airplane
Rek. pris 149 kr
139 kr
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
50 kr
Billy Airplane
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett flygplan som körs av en snögubbe, gjord av trä. Dekorera barnrummet till julen och den lyser fint i fönstret och ger en mysig julstämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ett flygplan som körs av en snögubbe, gjord av trä. Dekorera barnrummet till julen och den lyser fint i fönstret och ger en mysig julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 271-78 |
| Färg | Natur |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,12 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 30 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,12 W |
| Serie | Billy |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,21 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482055125 |

