Juldekoration Star Trading Billy Kupol
Rek. pris 219 kr
209 kr
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Billy Kupol
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Glaskupol med laserskurna figurer. En snögubbe med gran och paket. En slinga med led ljus är lindad runt dekorationen. Dekorera barnrummet till julen och den lyser fint i fönstret eller i hyllan och ger en mysig julstämning. 2 batterier AA (ingår ej).
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Glaskupol med laserskurna figurer. En snögubbe med gran och paket. En slinga med led ljus är lindad runt dekorationen. Dekorera barnrummet till julen och den lyser fint i fönstret eller i hyllan och ger en mysig julstämning. 2 batterier AA (ingår ej).
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-07 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| Spänning | 3 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Billy |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,47 kg |
| Bredd | 115 mm |
| EAN-nr | 7391482057921 |

