Juldekoration Star Trading Billy Tåg
Rek. pris 179 kr
155 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
50 kr
Billy Tåg
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tåg med jultomten som vinkar glatt i loket, snögubben och renen åker i vagnarna. En slinga med ledljus är lindd runt dekorationen. Dekorera barnrummet till julen och den lyser fint i fönstret och ger en mysig julstämning. 2 batterier AAA (ingår ej).
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Tåg med jultomten som vinkar glatt i loket, snögubben och renen åker i vagnarna. En slinga med ledljus är lindd runt dekorationen. Dekorera barnrummet till julen och den lyser fint i fönstret och ger en mysig julstämning. 2 batterier AAA (ingår ej).
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-06 |
| Färg | Röd |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 3 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 135 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Billy |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,36 kg |
| Bredd | 295 mm |
| EAN-nr | 7391482058010 |


